KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17408171

nr 1740 8171

Akvareller

3 st, Japan. Akvarell, bildmått: 40x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x36 cm. Ej signerad

måndag 17 november 2025
kl 18:58:56